Pozvánka na veletrh středních škol SCHOLA PRAGENSIS

Sdílet na facebook
Sdílet na pinterest
Sdílet na twitter

Nevíte si rady s výběrem střední školy? Uvažujete o studiu na naší škole Digital Academy Kutná Hora nebo na některé z našich sesterských škol v Praze? Navštivte náš stánek č. 207 a my vám s výběrem pomůžeme. 

Kromě důležitých informacích o studiu si můžete odnést řadu propagačních materiálů nebo se můžete zúčastnit soutěží o ceny. 

Těšíme se na vás ve čtvrtek 24. a pátek 25. listopadu od 9 do 18 hodin nebo v sobotu 26. listopadu do 15 hodin v Kongresovém centru Praha.VIZUALIZACE NAŠEHO STÁNKU Č. 207 NA VELETRHU SCHOLA PRAGENSIS

O VELETRHU SCHOLA PRAGENSIS

Na veletrhu Schola Pragensis najdete všechny střední školy na jednom místě

Schola Pragensis je veletrh pražských středních škol, který je pražským magistrátem pořádaný každoročně již od devadesátých let v pražském Kongresovém centru. I tento rok pomůže desítkám tisíc školáků s výběrem střední školy. Koná se 24. až 26. listopadu 2022, denně od 9 do 18 hodin, v sobotu zkráceně do 15 hodin. Vstup je zdarma bez nutné registraci pro děti i rodiče, kteří své ratolesti na veletrh tradičně doprovází.

Do Kongresového centra se snadno dostanete metrem linky C – Vyšehrad. Pro vstup na veletrh využijte vchod číslo 2 a 3. Uvnitř veletrhu najdete stánky různých středních škol od odborných učilišť, průmyslových škol, konzervatoří, lyceí až po gymnázia. Ve třech patrech si tak studenti projdou přes stovku škol různých zaměření a potkají se se svými budoucími staršími spolužáky či učiteli, kterých se můžou ptát na cokoli, co je o škole ještě zajímá.

Pro orientaci na veletrhu si stáhněte aplikaci Schola Pragensis, ve které najdete mapu škol. Mimo to si v ní najdete profesní test pro zjištění oboru, na který se hodíte, instruktážní videa o výběru škol i jednotlivých zaměřeních a samozřejmě i katalog všech středních škol v Praze, stejně jako je tomu na webové stránce. Aplikace však navíc umožňuje ukládání vašich oblíbených škol, abyste je měli přehledně na jednom místě.

Více informací o veletrhu najdete na https://www.scholapragensis.cz/

Rodičovská schůzka

V pondělí 14.11.2022 se na naší škole Digital Academy v Kutné Hoře od 17:00 hod. konala historicky první rodičovská schůzka. 👨‍🏫 Rodiče, kteří se na

Kurz ČEŠTINA PRO CIZINCE v plném proudu

Naše nová nabídka přípravných kurzů pro žáky základních škol a kurzů pro veřejnost se setkala s vysokým zájmem.  Přinášíme Vám několik málo fotografií z probíhajícího

HAPPY HALLOWEEN 2023

Dnes je 🎃🎃 HALLOWEEN 🎃🎃 !!! Americký svátek, který slaví čím dál více Čechů. Halloween se slaví poslední říjnový den nejen v anglosaských zemích. Původem