Návštěva studentů z Maďarska

Sdílet na facebook
Sdílet na pinterest
Sdílet na twitter

16. listopadu naši školu navštívili (v rámci programu Erasmus+) studenti střední ekonomické školy z maďarského města Szombathely. Studenty jsme přivítali a provedli po naší nově zrekonstruované škole Digital Academy, která se jim velice líbila. Následovala prezentace našich studentů o naší škole a městu Kutná Hora. Poté si slovo vzali maďarští studenti, kteří odprezentovali zase jejich střední ekonomickou školu a domovské město. Následovala společná výuka v anglickém jazyce. Po obědě byla celá návštěva zakončena prohlídkou části Kutné Hory a kostnice v Sedlci.


Digital Academy na sociální síti TIK TOK

To, že jsme střední škola s pozitivním přístupem k moderním informačním technologiím a komunikačním nástrojům, se všeobecně ví. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli být